fbpx
м. Київ, вул. Промислова, 1 (метро Видубичі)
м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 22(окружна дорога)
Телефонуйте нам цілодобово:

З 1991 року наша компанія займалась вантажоперевезеннями і потребувала в обслуговуванні власного автопарку. У той час майстри ремонтували тільки вітчизняний транспорт, тому ми створили власну дизельну паливну ділянку.

Ми навчили майстрів ремонту імпортної апаратури і на початку 1996 року компанія запропонувала свої послуги ремонту на ринок. Нашими клієнтами стали: організації, які експлуатують автотранспорт і спецтехіку іноземного виробництва і власники приватного легкового автотранспорту. В цьому ж році ми зайнялися турбокомпресорами і зараз робимо ремонт турбокомпресора за один робочий день.

Зараз СТО Турбо Дизель обслуговує всі сучасні паливні системи і турбокомпресора, які стоять на спеціалізованій техніці, легковому та вантажному транспорті .

Додатково ми спеціалізуємося на високоточній металообробці: виготовляємо унікальні спецінструменти і деталі для власних потреб. Також ми пропонуємо цю послугу іншим СТО і господарським підприємствам.

Наші сертифікати

Наші фахівці починають ремонт тільки після детальної діагностики вузлів агрегатів. Перед початком роботи ми погоджуємо всі свої дії з клієнтом: перелік робіт, потрібних деталей і запчастин. Майстри вирішують проблему в об'ємі, тому усувають несправність разом з її першопричиною, щоб виключити повтор ситуації.

Крім цього, Вам не потрібно буде турбуватися про пошук виконавців суміжних робіт, які виникають в процесі ремонту, або про шляхи постачання запчастин. Наш сервіс має постійну базу постачальників оригінальних деталей, запчастин. А при потребі, ми викликаємо фахівців не нашого профілю до себе на фірму.

Ви можете отримати консультацію майстра в будь-який час доби за телефоном: 
+38 (067) 235-76-14