fbpx
м. Київ, вул. Промислова, 1 (метро Видубичі)
м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 22(окружна дорога)
Телефонуйте нам цілодобово:

Ми виконуємо заміну оливи в двигуні при ремонті головки блоку циліндра і турбокомпресора, а також на автомашинах, де олива відпрацювала свій ресурс. Своєчасна заміна оливи продовжує ресурс роботи двигуна і його експлуатаційні якості.

Тривала експлуатація двигуна на відпрацьованому ресурсі оливи призводить до посиленого зносу деталей двигуна і його передчасного ремонту, який обходиться дуже дорого. Набагато краще і дешевше буде вчасно замінювати оливу двигуна дещо раніше рекомендованого заводом-виробником терміну.

Заміну оливи перед ремонтом турбокомпресора ми виробляємо з метою подальшої обкатки турбокомпресора на чистій якісній оливі. Це необхідно, тому що турбокомпресор найбільш вимогливий до якості оливи.

Заміну оливи після ремонту і установки ГБЦ необхідно проводити в обов'язковому порядку. При знятті ГБЦ залишки тосола в каналах охолоджуючої сорочки потрапляють в картер двигуна, що погіршує експлуатаційні якості оливи і призводить до зносу деталей двигуна. Особливо від цього страждають деталі паливної апаратури, де відбувається зависання плунжерів, руйнування пружин, насос-форсунок, PLD секцій і т.д.

Виникли питання? Телефонуйте для безкоштовної консультації в будь-який час доби! +38 (067) 235-76-14